Ponúkame Vám službu „Farbenie pokožky na mieste súťaže“

Pri registrácii (predobjednaní) služby „Farbenie pokožky na mieste súťaže“, cestou našej Web stránky nám pomôžete zorganizovať našu prácu. Je to signál pre nás, na koľko klientov sa máme pripraviť, či už z materiálneho, alebo časového hľadiska. Taktiež predobjednaní súťažiaci majú prednosť v poradí. Farbenie sa uskutočňuje v poradí podľa príchodu. V prípade dlhej čakacej doby a časovej tiesne, berieme do úvahy poradie podľa kategórii. Keďže pracujeme s viacerými striekacími pištoľami súčasne, zvládneme nafarbiť každého.

Farbenie má tri fázy

  1. farbenie (12-15 min)
  2. sušenie (10 - 12 min)
  3. nanášanie lesku (20-25 minút pred vystúpením na pódiu, max. 5 min)

Dôležité pokyny pred nanášaním farby

Aby ste predišli fľakom, je potrebné už 2-3 dni pred súťažou začať s prípravou pokožky.

  • Prvý krok v tomto procese je odstránenie chĺpkov. Toto môžete vykonať napríklad už za 4 minúty pomocou depilačného prípravku - Hair Away. Pomocou tohto prípravku jemne a rýchlo odstránite nechcené chĺpky a zároveň pokožke poskytnete požadovanú hydratáciu.
  • Keď je pokožka čistá a bez chĺpkov, musíme ju peelingom vyhladiť a odstrániť odumreté čiastočky kože. Odporúčame aplikovať Get buffed - jemný peeling na vyrovnanie hladiny PH pokožky. Get buffed je obohatený o vitamíny a rastlinné výťažky, ktoré poskytujú pokožke dokonalú prípravu pred opaľovaním a aplikáciou ďalších prípravkov. Neutralizácia a vyhladenie pokožky sú dôležité pre aplikáciu farieb bez škvŕn. Jemný peeling vyhladí pleť a predĺži tak dobu opálenia.
  • Po poslednej sprche pred súťažou nepoužívajte žiaden deodorant! Toto je veľmi dôležité, lebo farba nedrží na deodorante a spôsobuje fľaky.
  • Taktiež 2-3 dni pred súťažou nepoužívajte telové mlieko, lebo farba lepšie drží na suchej pokožke.
  • Nepoužívajte depiláciu voskom niekoľko dni pred súťažou, pretože to neodstraňuje len chĺpky, ale aj vrchnú vrstvu kože, čo môže taktiež spôsobiť fľaky pri nanášaní farby.